O nas

Serdecznie witam,

Nazywam się Anna Gulka- i jestem właścicielem Firmy , która zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym. W tej branży pracuję od 2002 roku, natomiast własną działalność ubezpieczeniową rozpoczęłam w 2008 roku. Kiedy wracam pamięcią do zdarzeń ze swojej przeszłości ,to myślę, że tematyka ubezpieczeń była obecna ze mną już w liceum , gdzie dokonując pierwszego swojego wyboru ,zdecydowałam o profilu klasy – ogólnym z elementami ubezpieczeń. Zdobywając dalszą wiedzę na studiach ,wraz z upływem czasu , zrozumiałam czym są ubezpieczenia , jak ważne i obecne są w naszym życiu . W końcu stały się one moją pasją. Uwielbiam to co robię i nie chciałabym pracować w innym zawodzie. Główną myślą mojej pracy jest to, aby każdy Klient któremu doradzam ,był maksymalnie zadowolonyPragnąc sprostać potrzebie ubezpieczeniowej Klienta, analizuję jego potrzeby i staram się zaproponować mu rozwiązania zgodne z jego oczekiwaniami i potrzebami. Przedstawiam zawsze kilka propozycji omawiając korzyści , wady i zalety ofert – pozostawiając decydujący wybór klientowi.

Pamiętając ,że zadowolenie to nie tylko cena – uświadamiam klientom jak ważna jest również jakość czyli odpowiedni zakres ochrony. Sprzedając ,objaśniam klientowi co kupił ,wyznając zasadę , że świadomy zakup przynosi obopólne korzyści . Ideą ubezpieczeń jest świadomość,że zaistniała sytuacja losowa, w której sięgając po polisę wiemy, że chroni nas ona i zabezpiecza ,kompleksowo-przede wszystkim w tym krytycznym momencie, w jakim znaleźliśmy się.

Podchodząc profesjonalnie do swojej pracy ,uważam za swój obowiązek przekazywanie Klientom jak największej wiedzy o zakupionym produkcie .Tak bardzo miło jest usłyszeć przy kolejnym wznowieniu polisy AC od Klienta – „Pani Aniu, czy jest to wariant ze zniesioną amortyzacją części?” Polecając swoją osobę jako Państwa doradcę w sprawach ubezpieczeń ,serdecznie zapraszam do korzystania ze swoich usług, obiecuję dopełnić wszelkich starań, by mogli Państwo powiedzieć, że to była dobra decyzja.

Z poważaniem – Anna Gulka