Ubezpieczenie turystyczne Dzierżoniów

Na wakacje za granicą decydujemy się coraz częściej. Atrakcyjne ceny biletów lotniczych, niemalże gwarantowana pogoda, świetne jedzenie – to wszystko sprawia, że chcemy swój urlop spędzać za granicą.

Podczas wakacji jesteśmy jednak bardziej narażeni na różnego rodzaju wypadki i problemy ze zdrowiem niż ma to miejsce w kraju. Nagłe zachorowanie czy nieszczęśliwy wypadek może przydarzyć nam się wszędzie. Na wakacjach Ty lub Twoi najbliżsi mogą potrzebować pilnej pomocy.

Koszty leczenia w wielu miejscach na świecie potrafią być wręcz ogromne. Nawet najprostsze zabiegi ambulatoryjne dla osób nieubezpieczonych mogą kosztować tysiące czy dziesiątki tysięcy złotych. Co więc zrobić aby cieszyć się w pełni swoimi wakacjami? Najlepszym rozwiązaniem będzie oferowane przez nas ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie w podróży Dzierżoniów

Już za kilka – kilkanaście złotych dziennie możesz zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych podczas wakacyjnych podróży.

Firma ubezpieczeniowa udziela ochrony ubezpieczonemu podczas podróży zagranicznej w zakresie obejmującym koszty leczenia w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem oraz usługi assistance.

Ubezpieczenie turystyczne szyte na miarę

Zakres ubezpieczenia może być bardzo różny i dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz wybrać podstawowy wariant albo rozszerzyć ubezpieczenie o dodatkowe warianty takie jak np.:
  • następstwa nieszczęśliwych wypadków
  • utraty lub zniszczeniu bagażu podróżnego
  • odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym
  • kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej albo wcześniejszego z niej powrotu.

Ubezpieczenie dla osób uprawiających sport

Jeżeli planujesz uprawiać sport za granicą zapytaj naszego doradcę o dodatkowe warianty ochrony obejmujące takie ryzyka jak np.
  • rekreacyjne uprawianie narciarstwa lub snowboardu
  • wyczynowe uprawianie sportu
  • uprawianie sportów wysokiego ryzyka

Ubezpieczenie dla pracowników fizycznych

W naszej ofercie posiadamy także ubezpieczenia dla osób wyjeżdżających za granicę do pracy. Pracując fizycznie jesteśmy jeszcze bardziej narażeni na wypadki dlatego też, już dziś pomyśl o dodatkowej ochronie.

Ubezpieczenie podróżne może zostać także rozszerzone o ryzyko działań wojennych i aktów terroryzmu. Doradca w placówce ubezpieczeniowej w Dzierżoniowie udzieli Ci wszelkich informacji.

Ile to kosztuje?

Składka ubezpieczeniowa uzależniona jest od ustalonej sumy ubezpieczenia do wysokości której firma ubezpieczeniowa ponosi odpowiedzialność, wieku osoby ubezpieczonej, stanu zdrowia oraz okresu na jaki została zawarta umowa ubezpieczenia.

Podsumowując

Ubezpieczenie podróżne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wybierają się na wakacje i chcą mieć pewność, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń objętych ubezpieczeniem turystycznym otrzymają pomoc. Koszt ubezpieczenia jest niewspółmiernie niski do kosztów jakie możesz ponieść w razie nieszczęśliwego wypadku czy nagłego zachorowania.

Skontaktuj się z nami – Ubezpieczenia Dzierżoniów

Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń podróżnych największych, renomowanych firm ubezpieczeniowych. Znajdziesz u nas kilkanaście ofert w jednym miejscu. Jeżeli chcesz kupić dobre ubezpieczenie turystyczne, które da Ci realną ochronę zapraszamy do nas!
Skontaktuj się z nami